Konzultant v centre zdravého životného štýlu.

JOZEF ŠURINA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod, Služby, Zdravotníctvo a farmácia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
670 EUR / Mesiac
NA VPČ (cca 15hod./týž.) je to okolo 300 €/mes. na HPČ OKOLO 900 €/mes. A VIAC.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
22.9.2018
Termín nástupu
OKAMŽITE
Náplň práce
Zaujímate sa o svoju kondíciu a zdravý životný štýl? Hľadáte FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU popri štúdiu, materskej dovolenke alebo inej pracovnej činnosti?
Hľadáme 7 ľudí do tímu keďže rozširujeme podnikanie. Náplň aktivít nášho centraje obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Pracujeme v oblasti vnútornej výživy, starostlivosti o pleť - spomaľovanie známok starnutia, športovej výživy. Jedná sa o aktivity priamo v našom poradenskom centre v BA.Konzultanti sa venujú bilancii telesnej skladby. Zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, vody, kostí a metabolický vek . To následne vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program stravovania a výživy. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku. Podmienkou je vek min. 18 rokov, ochota vzdelávať sa v obore.
Požiadavky na zamestnanca
Očakávame pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu, práci s ľuďmi a práci v kolektíve.
Iné výhody
- možnosť vybrať si oblasť v ktorej budem pôsobiť (kompletné zaškolenie)
- možnosť kariérneho postupu
- možnosť využitia našej podpory na pár hodín týždenne (minimum 10-12 hodín) alebo viac
Informácie pre záujemcu
Prvé informačné stretnutie v trvaní cca 30 minút prebehne priamo u nás v centre. Pokiaľ si budeme predbežne vyhovovať, dohodneme termín úvodného školenia v trvaní 2 hodín, počas ktorého uchádzač absolvuje priamo konzultáciu čím získa presnú predstavu o praxi a svojej budúcej práci. Až po absolvovaní tohto školenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu členskej zmluvy. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis, radi Vás spätne kontaktujeme, alebo volajte na telefón 0948 882722.
Stručná charakteristika spoločnosti :
OBCHOD A PORADENSTVO V OBLASTI WELLNESS PRIEMYSLU.
Partizánska 1080/13, Malacky, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Šurina
Tel.: 0948 882722