Konzultant v centre zdravého životného štýlu.

JOZEF ŠURINA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod, Služby, Zdravotníctvo a farmácia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
NA VPČ (cca 15hod./týž.) je to okolo 300 €/mes. na HPČ OKOLO 900 €/mes. A VIAC.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
2.12.2017
Termín nástupu
OKAMŽITE
Náplň práce
Zaujímate sa o svoju kondíciu a zdravý životný štýl? Hľadáte FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU popri štúdiu, materskej dovolenke alebo inej pracovnej činnosti? Máte vyššie ambície?
Bavila by vás práca s výživou, starostlivosť o pleť alebo športová výživa? Ste schopný samostatného rozhodovania?
Nutričné centrum súrne hľadá 6 ľudí na pozíciu konzultant/ka. Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby na špeciálnom, lekársky overenom skenery, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizáciu kostí a metabolický vek . To následne rozoberieme, vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program výživy. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku. Podmienky: Vek min. 18r, vzťah k zdravému životnému štýlu a ochota vzdelávať sa v obore.
Požiadavky na zamestnanca
AMBICIÓZNOSŤ.Vek min. 18r, vzťah k zdravému životnému štýlu a ochota vzdelávať sa v obore.
Iné výhody
- flexibilná pracovná doba,
- odborné zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície,
- pre aktívnych možnosť ďalších atraktívnych odmien.
Informácie pre záujemcu
Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na surina@pobox.sk. Alebo nás kontaktujte na tel: 0948 882722 (v čase od 8.00 do 12.00 hod. cez pracovné dni)
Stručná charakteristika spoločnosti :
OBCHOD A PORADENSTVO V OBLASTI WELLNESS PRIEMYSLU.
Partizánska 1080/13, Malacky, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Šurina
Tel.: 0948 882722