Obchodníčka / Obchodník

JUTEX SLOVAKIA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Manažment, Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
Dohodou
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
8.3.2018
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- komplexná starostlivosť o zverených zákazníkov v danom regióne
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a oslovovanie potenciálnych zákazníkov
- budovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov
- následné vedenie databázy zákazníkov
Požiadavky na zamestnanca
- výborné komunikačné a obchodné zručnosti
- obchodný talent
- schopnosť vedieť sa presadiť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- prax v stavebníctve výhodou
- skúsenosti s predajom stavebného materiálu, podlahových krytín, interérových dverí, dlažby, sanita a pod.
- spolupráca s architektmi / stavebnými firmami výhodou
- skúsenosti so zariaďovaním interiérov
- vodičský preukaz skupiny B
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť s 22-ročnou tradíciou
- samostatná práca s dostatočným priestorom na seba realizáciu
- atraktívne a motivujúce finančné ohodnotenie
- mobilný telefón
- služobný automobil
- notebook
Informácie pre uchádzača
Záujemcovia môžu posielať svoje životopisy a súhlas so spracovaním osobných údajov na vjater@jutex.sk. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma JUTEX Slovakia - realizácia podláh | koberce, parkety, pvc, interiérové dvere, tapety
Veľkoobchod SR, ČR
Maloobchod SR
Nitrianska 103, Hlohovec, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Vjater