Projektantka/ Projektant

K2projekt s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Osvetová 24
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality, Architektúra
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.5.2019
Termín nástupu
13.5.2019
Náplň práce
Projektovanie pozemných stavieb - vypracovanie realizačných projektových dokumentácií, výrobných a dielenských výkresov, koordinácia profesií, administratívne práce. Spracúvanie projektových štúdií, investičných zámerov,projektov pre stavebné povolenie a územné konanie.
Požiadavky na zamestnanca
Technické myslenie, chuť učiť sa a napredovať, pozitívny prístup k práci, znalosť stavebného zákona a noriem je výhodou. Lojalita, samostatnosť, profesionálne vystupovanie, schopnosť jednať s klientom a uzatvárať obchod, komunikatívnosť, kreativita a silné nasadanie do práce. Schopnosť pracovať pod tlakom, ovládanie uvedených PC programov na požadovanej úrovni. Schopnosť tímovej práce.
Počítačové znalosti:
Archicad - pokročilý
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v mladom a tvorivom tíme, možnosť osobného a profesného rastu. Posúvanie svojich hraníc a možností v ateliéri, ktorý nepozná hranice. Dobrá káva a moderné pracovné prostredie sú samozrejmosťou.
Informácie pre uchádzača
Stredoškolské vzdelanie:
Stredná priemyselná škola stavebná - výhodou
Vysokoškolské vzdelanie:
II. stupeň VŠ - ukončený
odbor: Architektonické konštrukcie a projektovanie
Stručná charakteristika spoločnosti :
K2projekt je vyhľadávaná projekčná kancelária zameraná na vypracovanie prevažne realizačných projektových dokumentácii stavieb s dôrazom na precíznosť a kvalitu projekčného riešenia. Vysoká odbornosť, lojalita a profesionálnosť predstavujú pre náš ateliér nosné piliere. Priateľská atmosféra dotvára naše pracovné prostredie a otvára srdcia pre spoluprácu.
Osvetová 24, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Michaela Juríčková