Jednoduchá práca pre mužov a ženy vo výrobe + ubytovanie

Kexek s.r.o.

Miesto práce
Česká republika, Juhomoravský kraj
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Logistika, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2019
Náplň práce
Ponúkame jednoduchú prácu v Mikulove (neďaleko Brna). Táto práca je vhodna pre mužov a ženy s možnosťou ubytovania alebo prispevkom na vlastné ubytovanie.
• Stabilná práca na HPP
• Možnosť týždenných záloh
• Možnosť nadčasov
• Priemerný nástupny plat od 20.000 Kč v čistom
• Príplatky za nočné zmeny
• 8 hod. zmeny (ranné, odpoludnajšie, nočné)
• Podpora koordinátora
Požiadavky na zamestnanca
Od našich zamestnancov očakávame manuálnu zručnosť a chuť pracovať.
Informácie pre uchádzača
Ak ťa táto ponuka zaujala neváhaj a kontaktuj nás na tel. čísle 773 741 814. Volaj, píš alebo nás prezvoň a my ti čo najskôr zavoláme.
Rohanské nábřeží 65, Praha 8 - Karlín, Česká republika
Kontaktná osoba: Petra Vintrochová
Tel.: +420773741814