Operátor/ka výroby káblov Mikulov - nástupný bonus 10.000kč + ubytovanie

Kexek s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Adresa
Mikulov
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
18 000 - 22 000 EUR / Mesiac
k uvedenej základnej zložke mzdy prislúcha ešte príplatky za smeny a ďalšie bonusy
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
HĽADÁME OPERÁTOROV/KY VÝROBY PRE JEDNÉHO Z POPREDNÝCH VÝROBCOV KÁBLOVÝCH ZVÄZKOV - FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCA V ČISTOM PROSTREDÍ.
Pokiaľ si manuálne zručný/á, starostlivý/á, máš chuť do práce a počítač nie je tvoj nepriateľ môžeš byť práve ty vhodným kandidátom!
PRACOVISKO - MIKULOV JUŽNÁ MORAVA - neďaleko hraníc so SR - UBYTOVANIE ZAISTENÉ
- jednoduchá manuálna práca pri výrobe káblových zväzkov pre automobilový priemysel, obsluha výrobných strojov a zariadení, priebežná kontrola kvality výrobkov
- Smeny: PO - PIA 8 hod. smeny (ranná, poobedná, nočná) + sobota možnosť nadčasov
-Práca je vhodná pre mužov i ženy všetkých vekových kategórií
Požiadavky na zamestnanca
Je potrebný dobrý zdravotný stav a dobrý zrak, ovládať základy práce s PC, ochota pracovať na 3 smeny.
Zamestnanecké výhody, benefity
ČO PONÚKAME?
- nástupný bonus 10.000,- po odpracování 3. mesiacov
- motivačné finančné ohodnotenie až 30 000 Kč
- príplatky za poobedné a nočné smeny
- prémie za nadčasy, dochádzkový a výkonnostný bonus
- príspevok na ubytovanie
- príspevok na stravovanie vo firme
- týždenné zálohy na mzdu (1 000 Kč)
- zvýhodnené firemné tarify na volania
- servis koordinátora
Informácie pre uchádzača
CHCEŠ STABILNÚ, DLHODOBÚ PRÁCU V PRIATEĽSKOM TÍME A VÝPLATU S MNOŽSTVOM ODMIEN? NEVÁHAJ NÁM POSLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS NA: prace@fajnovejflek.cz ALEBO ZAVOLAJ NA: +420 775 884 766
Rohanské nábřeží 657/7, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Daniela Šufnerová