Montáž autorádií, práca na linke - náborový príspevok 5.000Kč, ubytovanie

Kexek s.r.o.

Miesto práce
Pardubický kraj
Adresa
Pardubice
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
89 - 107 EUR / Mesiac
Základ je 89 - 107 Kč/h podľa pridelenej pozície
+ príplatky a bonusy
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
DO VÝROBY AUTORÁDIÍ V PARDUBICIACH HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV/NE NA POZÍCIU OPERÁTOR/KA VÝROBY. ZÍSKAJ SKVELE PLATENÚ STABILNÚ PRÁCU V ČISTOM PROSTREDÍ S MOŽNOSŤOU UBYTOVANIA!
Fyzicky nenáročná práca v je vo veľmi čistom pracovnom prostredí, vhodná pre mužov aj ženy.
- smeny 8 hod., ranné, poobedné a nočné, víkendy sú voľné!
- ručná montáž, obsluha automatických a poloautomatických strojov, spájkovanie,
skrutkovanie...
Požiadavky na zamestnanca
Čo očakávame?
- spoľahlivosť
- manuálnu zručnosť a dobrý zrak
- pracovitosť a jemnú motoriku
Zamestnanecké výhody, benefity
Čo ponúkame?
- odborné zaškolenie
- motivačné finančné ohodnotenie až 25.000Kč brutto
- náborový príspevok 5.000Kč
- dochádzkové a výkonnostné bonusy až 5.000Kč
- príplatky za trojzmennú prevádzku a sviatky
- dotované ubytovanie alebo príspevok na vlastné bývanie 2 500 Kč
- dotovaná strava
- príspevok na dopravu
- týždenné zálohy na mzdu
- výhodné firemné telefónne tarify
- servis koordinátora
Informácie pre uchádzača
Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nám zaslať váš životopis na email: prace@fajnovejflek.cz alebo volajte na číslo: +420 775 884 766 pre viac informácií!
Rohanské nábřeží 657/7, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Daniela Šufnerová