Operátor výroby - ne u pásu - nedaleko hranic se SR, s ubytováním

Kexek s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Adresa
Velká nad Veličkou
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
20 000 - 24 000 KČ / Mesiac
20-24.000Kč měsíčně včetně příplatků a bonusů
základ 91-98Kč/h + příplatky a bonusy a příspěvek na ubytování
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Už vás nebaví stereotypní práce u pásu hektické splnění norem? Pojďte s námi pracovat pro českou firmu s dlouholetou tradicí navíc v krásném prostředí jižní Moravy - ubytování zajištěno!
Hledáme operátory výroby na obsluhu skacích strojů. Jedná se o výrobu technických tkanin, které slouží jako výstuhy do pneumatik.
Kde? Velká nad Veličkou (nedaleko Veselí n. M., poblíž hranic se SR)
Směny: 8h, ranní/ odpolední/ noční
Nejde o pásovou výrobu, budete obsluhovat jednotlivé stoje, nestojíte celou směnu na jednom místě.
Budete pracovat s vlákny a skanými nitěmi při obsluze skacích a tkacích strojů a provádět ruční manipulaci s cívkami.
Požiadavky na zamestnanca
- fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- ochota pracovat v hlučném prostředí a směnném provozu
- samostatnost a spolehlivost
• motivační finanční ohodnocení až 24.000,-
• výkonová prémie až 2.000,-
• osobní ohodnocení
• příplatky za odpolední, noční, víkendy, svátky i za přesčasy
• Možnost týdenních záloh
• Dotované ubytování nebo příspěvek na vlastní bydlení
• Dotované stravování v kantýně (možnost výběru z více jídel)
• Zázemí stabilní české výrobní společnosti
Informácie pre uchádzača
Zaujala Vás naše nabídka? Neváhej nám proto zaslat svůj životopis nebo volej pro více informací +420 775 884 766!
Rohanské nábřeží 657/7, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Daniela Šufnerová