strihač/strihačka v salóne pre psov

Keytty, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Znievska 9 (Petržalka)
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Služby
Ponúkaný plat
3 - 9 EUR / Hodina
Výška platu sa odvíja od zručnosti a miery samostatnej činnosti pracovníka
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
po obsadení pracovného miesta
Termín nástupu
čo najskôr po ukončení výberového konania
Náplň práce
Strihanie, kúpanie, starostlivosť o psov a výpomoc v predajni chovateľských potrieb.
Požiadavky na zamestnanca
Pozitívny vzťah k psíkom, manuálna zručnosť, komunikatívnosť a chuť sa zaučiť v obore. Prax v obore vítaná ale nie je podmienkou.
Zamestnanecké výhody, benefity
Z pribúdajúcou zručnosťou a mierou samostatnosti nárast finančného ohodnotenia.
Informácie pre uchádzača
Prax v obore Iba pre vážnych záujemcov. Po preukázaní zručnosti a záujmu v obore možnosť trvalého pracovného pomeru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Keytty, s.r.o. je spoločnosť ktorá prevádzkuje Psí salón Keytty ktorý vznikol už v roku 2004. Jeho zakladateľkou je Mária Bartoková, ktorá sa po praxi v inom zabehnutom Bratislavskom salóne rozhodla ísť vlastnou cestou a podpisovať sa pod svoju prácu svojou vlastnou značkou.
Dlhoročná prax v oblasti strihania a úpravy srsti zaručuje vysokú kvalitu a spokojnosť našich zákazníkov, čoho je dôkazom dlhoročná stála klientela.
V našich priestoroch sa nachádzajú aj chovateľské potreby, kde naši klienti nájdu všetko potrebné pre svojich miláčikov.
Pajštúnska 9, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mária Bartoková