odborný predajca kuchynských zostáv

KIKA Nábytok Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Galvániho 11, 821 04 Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
850 - 1 800 EUR / Mesiac
850 € základná mzda + 100 € pohyblivá zložka + až do 850 € provízie z predaja
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2018
Termín nástupu
1.12.2018
Náplň práce
Vaše úlohy:
* konzultácia a poradenstvo zákazníkovi pri návrhu kuchyne
* grafické návrhy kuchynských zostáv v 3D programe
* starostlivosť o oddelenie
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme:
* technické znalosti a estetické cítenie
*prax v maloobchode výhodou
* základná znalosť PC (Word, Excel - užívateľ)
* predajné schopnosti, flexibilita, samostatnosť
* orientácia na zákazníka
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti
* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí
* zaškolenie a zapracovanie
* možnosť profesijného rastu
* 5 dní dovolenky navyše
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť kika pôsobí na slovenskom trhu s nábytkom a bytovými doplnkami dlhodobo a už od svojho začiatku je dynamicky sa rozvíjajúcim subjektom na trhu s bytovým vybavením.
Založenie spoločnosti kika v roku 1973 sa uskutočnilo na základe úplne nového konceptu, ktorý viedol k medzinárodnému úspechu. Dnes je kika spoločnosťou, ktorá predáva kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov zodpovedajúcich trendom moderného bývania. Kika prevádzkuje celkom 32 obchodných domov v Rakúsku a 23 obchodných domov v strednej a východnej Európe.
Spoločnosť kladie dôraz na zvyšovanie kvalifikácie svojich zamestnancov, čím jej poskytuje možnosť neustáleho profesijného rozvoja a tým aj skvalitnenie poskytovaných služieb zákazníkom.
Kika! jednotka v nápadoch na bývanie !
Galvániho 11, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr.Marcela Migotová