IT manažér

Martinské bioptické centrum, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Adresa
V. Spanyola 47A, Žilina
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 EUR / Mesiac
Plat od 1100 eur
výška platu v závislosti od praxe a skúseností uchádzača
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2020
Termín nástupu
4.1.2021
Náplň práce
• správa operačných systémov – Microsoft Windows 7, 8, 10, MS Server 2012, 2019, Linux
• Správa fyzickej a virtuálnej sieťovej infraštruktúry.
• inštalácia a nasadenie koncových zariadení (Desktop, Laptop)
• inštalácia a správa aplikácií a programov
• analýza a odstraňovanie problémov v rámci siete a koncových zariadení
• podpora užívateľov
• Paragraf 21- elektrotechnik vyhl. MPSVaR SR č.508/2009 Z.z.; (nie je podmienkou)
Požiadavky na zamestnanca
Vodičský preukaz: B
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Linux OS - pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• schopnosť a ochota rýchlo sa učiť nové veci
• veľmi dobrá orientácia v oblasti SW/HW
• veľmi dobrá znalosť administrácie OS Windows
• komunikačné schopnosti
• samostatnosť - schopnosť samostatne si organizovať prácu
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• flexibilita
Zamestnanecké výhody, benefity
stravné lístky, letné a vianočné bonusy, služobný telefón,
Stručná charakteristika spoločnosti :
Dlhodobo pôsobiaca spoločnosť v laboratórnom segmente severné a stredné Slovensko
V. Spanyola 47A, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Jarmila Melegová