Asistentka/ Recepčná

Konečná & Zacha, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Ventúrska 12
Pracovná oblasť
Administratíva
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
0 - 4 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.6.2018
Náplň práce
Medzinárodná sieť advokátskych kancelárií Konečná & Zacha so sídlom v centre Prahy prijme na čiastočný úväzok kolegyňu na pozíciu Asistentky / Recepčný. Náplňou práce bude zabezpečenie plynulého chodu recepcie, administratívna podpora právneho tímu, práca s dokumentmi, vybavovanie korešpondencie, obsluha zasadacích miestností a telefónu, vybavovanie pochôdzok, správa spisov.
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme vyzretú osobnosť, príp. na dôchodku/študent, na čiastočný úväzok, osobu s praxou v oblasti administratívy, ktorá pracuje s maximálnou starostlivosťou, je spoľahlivá a samostatná. Ovláda dobre MS Office a má dobré komunikačné schopnosti.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Konečná & Zacha, s.r.o. je medzinárodná advokátska kancelária pôsobiaca s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Bulharsku a Rusku. Medzinárodné agentúry zaraďujú Konečná & Zacha medzi popredné advokátske kancelárie s neustále rozširujúcim sa tímom uznávaných odborníkov, so záujmom uspokojiť rastúci potenciál trhu o svoje služby.
Ventúrska 12, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Denisa Lindtnerová
Tel.: 254418470