Digital designer - automobilů budoucnosti.

Kontrolka s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Informatika - grafika a DTP
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 800 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.5.2019
Termín nástupu
3.6.2019
Náplň práce
Hledáme právě Tebe:
• Jsi pracovitý, zodpovědný, samostatný a spolehlivý týmový hráč.
• Rychle se učíš – zajímáš se o nové technologie a programy.
• Chceš být špičkou v oboru.
• Máš cit pro grafiku, typografii a interakční design.
• Máš skvělé portfolio.
• Sleduješ práci a učíš se od designerů světové úrovně.
• Rutině ovládáš Adobe Photoshop, AfterEffects, XD, Sketch.
• Anglický se dorozumíš slovem i písmem.
• Řídíš osobní automobil.
• Baví Tě 3D a mezioborové přesahy.
• Budeš navrhovat vylepšení a nové funkce automobilů pro světové automobilky. Tvoje práce bude užita v automobilech po mnoho let.
Co ti za to nabídneme?
• Zajímavou a smysluplnou práci v přátelském a mladém kolektivu v moderních kancelářích
• Skvělé finanční ohodnocení a 13. plat
• Klouzavou pracovní dobu a v případě potřeby home office + Sick days
• Počítač MacBook Pro, Apple Retina Monitor, Wacom a Software.
• Firemní benefity, školení, stravenky.
• Čerstvou kávu, čerstvé ovoce a občerstvení.
• Mzdu od 1.800 EUR – 2.800 EUR dle zkušenosti + měsíční odměny
Myslíš, že hledáme právě tebe?
Udělej ten správný krok, přidej se k nám a vyplň formulář!
Kontrolka je úspěšná česká firma patřící mezi top 10 světových design studií v navrhování digitálních uživatelských rozhraní automobilů.
Jsme profesionálové v oborech interaction design, grafický design, motion design, user interface a user experience. Všechny tyto dovednosti používáme při navrhování digitálních budíků, dotykových ovládacích panelů nebo mobilních aplikací sloužících k ovládání vozů.
Za naším úspěchem stojí společné nadšení. Jsem inovativní mladý tým, ve kterém je každý člen důležitý a kreativní, přátelská atmosféra, ve které se přirozeně daří nacházet ta nejlepší řešení.
Pokud chceš ovlivnit vývoj a podobu aut i dalších dopravních prostředků budoucnosti, pracovat s nejlepším vybavením a nejlepšími lidmi z oboru v nových klimatizovaných kancelářích, ozvi se nám!
Nově otevíráme pobočku v Košicích.
J. Nygrína 334, Ústí nad Orlicí, Česká republika
Kontaktná osoba: Michaela Moravcová
Tel.: +420777167114