Technical test analyst - software tester

Krone Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Suché mýto 6, 811 03 Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 EUR / Mesiac
Všetko závisí od Tvojich schopností a skúseností. U nás nie si len číslo 4321, ale kariéru si ovplyvňuješ sám - podľa smeru, ktorým sa chceš ubrať a práve preto máme kvartálne prehodnocovanie mzdy. Pri osobnom stretnutí sa pobavíme o Tvojich silných stránkach a od toho sa bude odvíjať naša ponuka. Určite to však nebude menej ako tisícpäťsto eur.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
asap
Náplň práce
Čo od Teba očakávame?
• angličtinu na úrovni B2 nutnosť, nemčina výhoda
• znalosť JIRA, alebo HP ALM(Quality center), prípadne iné defekt tracking nástroje
• SQL, SOAP UI nutnosť, znalosť skriptovacieho jazyka výhoda
• znalosť programovacieho jazyka napr. Python, JAVA.....
• ISTQB certifikácia výhoda, ale vieš si ju spraviť aj u nás
• nutná skúsenosť s automatizovaným testovaním (Selenium, TOSCA)
• výhoda mať skúsenosť s performance testami ( Jmeter, Neoload...)
• znalosť Software Development Lifecycle výhoda
Ako TTA sa budeš podieľať na všetkých fázach SDLC (Software Development Lifecycle) :
• technická analýza biznis požiadaviek a dizajnových dokumentov
• definícia a tvorba testovacích scenárov a skriptov
• príprava testovacích dát
• príprava skriptov
• spúšťanie a údržba vytvorených skriptov
• vykonávanie testov a report výsledkov
• spolupráca s vývojovým tímom
Požiadavky na zamestnanca
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• máš zmysel pre detail
• vieš pracovať v tíme
• dokážeš myslieť "outside the box"
Zamestnanecké výhody, benefity
Ročný bonus 3100 Eur, ktorý môžeš využiť na čokoľvek, napríklad na:
• certifikácie ISTQB, alebo rôzne školenia, ktoré si vyberáš ty sám
• MHD
• jazykové kurzy
• Multisport karty
• dní voľna navyše
• alebo len tak si vybrať hotovosť
Ďalej pre Teba máme v zálohe:
• pol dňa dovolenky na Tvoje narodeniny
• zľavnené lístky do divadla
• stále vymýšľame teambuildingy, raz mesačne ideme na pizzu, pivo, dáme si preteky na lezeckej stene, proste stále spolu niečo podnikáme. Raz ročne ideme utužiť naše vzťahy mimo SR
• ak ti to umožní projekt, máš flexibilný pracovný čas, alebo
vieš pracovať home office
Počul/a si už o konferencií Testing United, ktorú organizujeme?
A máme fakt skvelého šéfa a kolektív.
Informácie pre uchádzača
kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za porozumenie
Adresa spoločnosti:
Krone Consulting s. r. o.
Suché mýto 6
811 03 Bratislava
Kontakt:
Kontaktná osoba: Naďa Palenčárová
Tel.: +421903417354
E-mail: nada.palencarova@kroneit.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Brief description of the company:
KRONE | consulting services |
„We don’t just test. We identify and unblock the blockers to get the projects delivered.“
KRONE | consulting services | is leading technology company with focus on testing
and QA. With delivery center in Bratislava, Slovakia we provide solutions primarily to clients in Austria, Germany and Switzerland.
Key domains:
• Banking
• Insurance
• Automotive
Our team skills:
• 100% of our Delivery Experts are ISTQB Certified
• 100% of Employees speaks English
• 65% of Employees speaks also German
Our include but are not limited to:
• Functional software testing
• Performance testing
• Mobile application testing
• Test automation
• Test management
• Audits, advisory, quality management
• Test tools, data, and test environments
Our experts are regularly involved in QA events around Europe and we are investing back to testing community by organizing biggest testing conference in CZ / AT / SK region –Testing United (https://testingunited.com)
As an independent company with no affiliation with any IT system suppliers, our work is objective, focusing on always delivering added value to our clients.
Cultural closeness of Slovaks and people from DACH region, orientation on results and great technical and language skills of our Employees allows us to quickly adapt to our clients’ environment and fit into their teams.
We heavily invest into our people’s qualification and further development to cover not just today’s topics like Test Automation in Tosca or Selenium or multi-platform testing, but also to gain experience withemerging technologies like Machine Learning and IoT.
This allows us to ensure not only high quality service, but also to keep delivering future - relevant solution that add value for our customers.
Number of employees
20-24 employees
Suché mýto 6, Bratislava, Slovensko