Obsluha VZV vo výrobe

KRONOSPAN, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Adresa
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
750 - 1 000 EUR / Mesiac
Spoločnosť ponúka minimálnu mesačnú brutto mzdu od 750 € vrátane prémií, bonusov, zákonných príplatkov + ďalšie zamestnanecké výhody, benefity.
Výška maximálnej brutto mzdy nie je obmedzená, závisí od zapracovania sa a napredovania na danej pracovnej pozícii.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
IHNEĎ
Náplň práce
- obsluha vysokozdvižného vozíka (VZV) do 5 t alebo nad 5 t,
- odvoz materiálu od linky,
- uskladnenie paliet,
- starostlivosť o pridelené VZV,
- práca s PC,
- práca so skenerom,
- práca na zmeny - 12 hod pracovné zmeny, strieda sa denná a nočná, dlhý a krátky týždeň.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
* stredoškolské bez maturity
* stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore:
* drevárske, strojárske príp. iné technické
Ostatné znalosti:
* Microsoft Word - základy
Vodičský preukaz:
* skupina B
Počet rokov praxe:
* min. 1 rok
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
* platné osvedčenie obsluhy VZV skupiny W2 prípadne W1,
* zodpovedný prístup k práci,
* samostatnosť, flexibilita,
* schopnosť rýchlo sa učiť,
* organizačné schopnosti.
Zamestnanecké výhody, benefity
Mesačný dochádzkový bonus,
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov nad rámec ZP
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Závodné stravovanie s doplatkom zamestnanca 0,77 €/obed, večera
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie
Možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania
Garancia mzdy načas
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.
Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené kritériá, prosím pošlite si svoju žiadosť: personalne@bucina-ddd.sk
Do predmetu správy uveďte: Obsluha VZV výroba
Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.
V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.
Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Kružliaková
Tel.: 0453250978