VODIČ MKD

LA-JO TRANS s.r.o

Miesto práce
Nové Zámky
Pracovná oblasť
Doprava
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
20.2.2018
Náplň práce
Z dôvodu rozšírenia vozového parku. Firma LA-JO Trans s.r.o. so sídlom v Nových Zámkoch príjme do trvalého pracovné pomeru vodičov na turnusy, alebo vodičov na striedačku.

Mzda bez omeškania podľa vopred dohodnutých podmienok
Požiadavky na zamestnanca
-vodičský preukaz skupiny C+E
- všetky platné doklady pre vykonávanie práce vodiča (tachografova karta, kvalifikačná karta vodiča, psychotest).
- prax minimálne 2 roky
Zamestnanecké výhody, benefity
- Mzda bez omeškania podľa vopred dohodnutých podmienok
- Moderný vozový park
Informácie pre uchádzača
Ponúkam Vám stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti dopravy
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme prepravná spoločnosť ktorá pôsobí v preprave už vyše 18 rokov. Ročne vyriešime vyše 3000 prepráv. Prepravu vykonávame s nákladnými vozidlami a kamiónmi. Náš vozový park sa skladá z 34 vozidiel. Ak máte záujem pridať sa ku našej širokej skupine spokojných partnerov, tak by sme Vám vypracovali cenovú ponuku na mieru. Vďaka našim skúsenostiam a individuálnym prístupom Vám vieme zabezpečiť dopravu tak aby sme Vám dokázali, že Vaše rozhodnutie bolo správne.
Zelená 13, Nové Zámky, Slovensko
Kontaktná osoba: Ľudovít Pólya
Tel.: 0905691063