Lékař

Laboratoře lékařské genetiky s.r.o.

Miesto práce
Česká republika, Pardubický kraj
Adresa
Masarykovo náměstí 2667, 53002 Pardubice, Česká Republika
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
50 000 - 100 000 KČ / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
1.11.2018
Náplň práce
Jedná se o ambulantní péči o klienty, která je zaměřena na posuzování genetického rizika, prevenci, diagnostiku geneticky podmíněných nemocí a vrozených vývojových vad.
V rámci této péče lékař provádí konzultace s klienty, podílí se na zhodnocení výsledků, které klientům následně sděluje v rámci jejich další návštěvy. Úzce spolupracuje s gynekology, neonatology, pediatry, onkology a dalšími specialisty.
Požiadavky na zamestnanca
Hledáme lékaře na tyto pracovní pozice:
1. Lékaře absolventa.
2. Lékaře s ukončeným základním kmenem.
3. Lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru lékařská genetika.
Očekáváme:
· zájem o obor lékařské genetiky
· anglický jazyk na úrovni aktivní komunikace s pacientem
· uživatelská znalost práce na PC, výhodou je znalost práce s lékařskými SW aplikacemi (typu Open Lims apod.) výhodou.
- nadstandardní platové ohodnocení
- možnost dalšího profesního růstu
- přátelské prostředí
- zaměstnanecké benefity - stravenky, sleva na firemní produkty, atd.
Informácie pre uchádzača
Nabízíme zajímavou práci v klidném pracovním prostředí.
Laboratoře lékařské genetiky je akreditované pracoviště, které je oprávněno k uskutečňování vzdělávacího programu pro obor specializačního vzdělávání Lékařská genetika.
Naše zdravotnické zařízení je tvořeno ambulancí klinické genetiky a genetickou laboratoří.
Lékařská genetika je rozvíjející se lékařský obor, který čerpá z poznatků o vlivu genetických a vnějších faktorů na vznik nejrůznějších vad a chorob.
V současné době se klinická genetika zaměřuje především na prevenci a diagnostiku. Prevence představuje zjišťování genetického rizika různých vad a chorob; diagnostika odhaluje vrozené vývojové vady, geneticky podmíněné choroby a jejich riziko. Zároveň vyšetřuje i nosičství určitých chorob, tzn., že jedinec chorobou sám netrpí, ale jeho potomci by již mohli.
Masarykovo náměstí 2667, Pardubice, Česká republika
Kontaktná osoba: Eva Koblížková
Tel.: +420602285983