Kaderníčka, kaderník

LINDOS s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Adresa
salón LARA BEAUTY AVION Shoping Park Bratislava
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 900 EUR / Mesiac
Brutto
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
december 2018
Termín nástupu
november december 2018, prípadne január 2019
Náplň práce
Pánske, dámske detské kaderníctvo
práca v nákupnom centre AVION Shoping Park Bratislava
Požiadavky na zamestnanca
príjemné vystupovanie, prax, panské dámske a detské kaderníctvo
Zamestnanecké výhody, benefity
školenia LOreal, Kerastase, Alterna, JOICO atď
Možnosť profesijne rásť, veľká stála klientela, práca na smeny
Informácie pre uchádzača
práca na smeny v nákupnom centre AVION Shopping Park Bratislava
životopisy posielajte na roman.volek@centrum.sk
sms 0905 557000 Volek
nástup možný november, december, január 2019
Stručná charakteristika spoločnosti :
salón LARA BEAUTY , Kadernícky, kozmetický salón, manikúra, vizáž, pedikúra, predlžovanie 3D mihalníc
www.larabeauty.sk AVION Shoping Park, BORY MALL Bratislava
Trnavská 27, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Roman Volek
Tel.: 0905557000