Obchodník-Predajca

LUNA-PLOTY,s.r.o

Miesto práce
Rakúsko
Adresa
Malženice 271
Pracovná oblasť
Obchod
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 0 EUR / Mesiac
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
18.5.2018
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Poradenstvo a predaj betónových okrasných oplotení a iných okrasných predmetov z betónu
-komunikácia so zákazníkom v Nemeckom jazyku
- poradenstvo
- vypracovanie cenovej kalkulácie na mieru zákazníkovi
-starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov
- zameranie oplotenia + poradenstvo priamo u zákazníka na území Rakúska
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme:
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- férovosť
- cieľavedomosť
- aktívny nemecký jazyk na vysokej úrovni
(slovom, písmom)
-ochota veľa pracovať ( veľa dať = veľa dostať )
-aktívny -skúsený vodič
-lojálnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
-práca v mladom kolektíve
-možnosť kariérneho rastu
-možnosť absolvovať rôzne školenia a semináre
-odmeny na základe osobného ohodnotenia
-možnosť ubytovania vo firemnej ubytovni
Informácie pre uchádzača
Ponúkame zaujmavú prácu pre zaujmavého-pracovitého človeka, ktorý chce veľa dať a veľa dostať. Všetky podrobné informácie uchádzačom radi poskytneme na osobnom stretnutí.Práca je vhodnejšia pre mužov nakoľko je potrebná občasná manipulácia s ťažšími vzorkami. Poprosíme životopisy zasielať na mail : chudy@lunaploty.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výroba a realizácia okrasných výrobkov z betónum oplotenia, záhradné doplnky.
Malženice 31, MAlženice, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Chudý
Tel.: 0948191406