KOMISIONER S OPRÁVNENÍM VODIČA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKA

LUPA Personal

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Hildesheim
Pracovná oblasť
Logistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 1 700 EUR / Mesiac
Mzda 10,13 € brutto/ hodina + 10 € netto diéta/pracovný deň
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
14.12.2018
Termín nástupu
19.11.2018
Náplň práce
• Kompletovanie objednávok
• Komisionovanie pneumatík a diskov
• Práca s vysokozdvižným vozíkom
Požiadavky na zamestnanca
• Oprávnenie vodiča vysokozdvižného vozíka
• Komunikačné znalosti nemčiny
• Schopnosť tímovej práce
• Vlastné auto (vlastná doprava na miesto práce)

Zamestnanecké výhody, benefity
• Nemecké podmienky zamestnania
• Mzda 10,13 € brutto/ hodina + 10 € netto diéta/pracovný deň
• Trvalé zamestnanie
• Ubytovanie
• Komplexný sociálny balík
Informácie pre uchádzača
Stručná charakteristika spoločnosti :
LUPA Personal je nemecká pracovná a personálna agentúra pôsobiaca v Nemecku. Jej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, vo všetkých európskych krajinách, hlavne v Nemecku, Rakúsku, Poľsku , Francúzsku, Belgicku a v Holandsku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov. LUPA Personal spolupracuje s klientmi všetkých priemyselných odvetví.
Burbacher 8, Bonn, Nemecko
Kontaktná osoba: Lubor Viest
Tel.: +421 950 228 763