AUTOMECHANIK

LUPA Personal

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Schwabach, Braulingen
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 920 - 2 010 EUR / Mesiac
Mzda 12 € brutto/hodina + 40,00 € diéta/ pracovný deň
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
8.12.2018
Termín nástupu
19.11.2018
Náplň práce
• Údržba áut
• Oprava áut
• Výmena penumatík
Požiadavky na zamestnanca
• Pracovné skúsenosti v danom odbore
• Základná znalosť nemčiny
• Vodičský preukaz ( možnosť zobrať si vlastné auto)

Zamestnanecké výhody, benefity
• Práca na plný úväzok, nemecké podmienky zamestnania
• Aktraktívna mzda, pomoc pri hľadaní ubytovania
• Mzda 12 € brutto/hodina + 40,00 € diéta/ pracovný deň
• Komplexný sociálny balík
Informácie pre uchádzača
Stručná charakteristika spoločnosti :
LUPA Personal je nemecká pracovná a personálna agentúra pôsobiaca v Nemecku. Jej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, vo všetkých európskych krajinách, hlavne v Nemecku, Rakúsku, Poľsku , Francúzsku, Belgicku a v Holandsku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov. LUPA Personal spolupracuje s klientmi všetkých priemyselných odvetví.
Burbacher 8, Bonn, Nemecko
Kontaktná osoba: Lubor Viest
Tel.: +421 950 228 763