Farmaceut Nemecko - oblasť Bodensee

MANA SK s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
na základe platnej kolektívnej zmluvy
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Lekáreň v menšom kúpeľnom mestečku ca. 30 km od Bodensee v okrese Ravensburg. Mestečko má ca. 10.000 obvyvateľov a mnoho kúpeľných hostí. Pracujte tam, kde iní chodievajú na dovolenku a rekreovať sa.
Ubytovanie v prijateľnej cene Vám bude nájdené priamo budúcim zamestnávateľom. Vzhľadom na kúpeľný charakter mesta je možné, že ubytovanie nebude priamo v tomto meste, čo je vecou dohody.
Náš nemecký partner sa spoločne s Vami zúčastňuje pracovného pohovoru. Sme Vám nápomocní pri vybavovaní aprobácie. Cestovné na pracovný pohovor a ubytovanie počas pohovoru Vám bude preplatené.
Požiadavky na zamestnanca
Základné požiadavky na kandidátov: Ukončené VŠ štúdium farmácie (Magister). Veľmi dobré znalosti NJ (minimálne B2 certifikát alebo iný obdobný doklad potrebný na uznanie vzdelania). Na účasť na pohovore v lekárni postačí byť na jazykový certifikát prihlásený. Absolventi a mladí kandidáti sú vítaní. Očakáva sa pripravenosť kandidáta presťahovať sa do Nemecka, podmienka je odpracovať min. 6 mesiacov.
Iné výhody
Kandidát získa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou, sú za neho odvádzané všetky odvody a poistenia. Pracovná doba 40 hodín týždenne, 33 dní dovolenky. Dĺžka pracovnej doby sa zvykne v Nemecku dodržiavať, v prípade dlhšej práce sú Vám nadčasy preplatené, alebo si môžete vybrať dovolenku.
Informácie pre záujemcu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sprostredkovanie zamestnania v nemecky hovoriacich krajinách. Osobný prístup a zodpovedný partner v zahraničí je pre nás samozrejmosťou.
Popradská 60, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Stanislav Cisty