OPERÁTOR VÝROBY DO ZVAROVNE

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
- Vykonávanie práce podľa predpísaných pokynov vo výrobe - na oddelení
zvarovne
- Kontrola na finalizačnej linke na zvarovni
- Odstraňovanie defektov na nalakovanej karosérii
- Kontrola kvality karosérie
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov (BOZP) a požadovanej kvality
- Ochota vycestovať na školenie do zahraničia

Profil kandidáta

Požiadavky

- Tímový duch
- Chuť pracovať v automobilovom priemysle
- Ochota pracovať na zmeny
- Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou
- Flexibilita

Ponúkame

Benefity

* Nástup do kmeňového stavu na dobu neurčitú ihneď
* Príspevok na dopravu
* Stravné lístky v hodnote 4€ za každý odpracovaný deň preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel

Slovensko