HSE Koordinátor

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Prešovský kraj, Košice
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Výroba
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

- Implementovať a aktualizovať analýzy rizík pre jednotlivé pracovné pozície

- Analyzovať úrazy a rizikové situácie, implementovať potrebné akcie na odstránenie nežiaduceho stavu a zabezpečiť oboznámenie zamestnancov

- Riadiť a monitorovať implementáciu a plnenie akčných plánov v oblasti HSE

- Plniť plány auditov HSE

- Riadiť odpadové hospodárstvo a zabezpečiť optimálnu spoluprácu s externými dodávateľmi

- Koordinovať školenia v oblasti BOZP, ŽP a PO – vstupné, periodické, legislatívne normy

- Zabezpečiť periodické merania a posúdenia expozície pracovísk (chemické faktory, hluk, fyzikálne faktory)

- Vypracovať / aktualizovať prevádzkové poriadky a posudky o riziku pracovísk

- Zabezpečiť implementáciu HSE pri príprave a spustení nových projektoch

- Vypracovávanie mesačných a výročných HSE reportov v požadovaných termínoch

- Koordinovať prípravu na re-certifikáciu ISO 14001 a OHSAS 18001 a risk assessment audit

- Priebežne sledovať legislatívu v oblasti BOZP, životného prostredia a požiarnej ochrany, implementovať aktuálne legislatívne požiadavky a zapracovať zmeny do internej dokumentácie

Profil kandidáta

- VŠ vzdelanie technického zamerania, vzdelanie v oblasti HSE výhodou

- Znalosť legislatívy v oblasti BOZP, PO a životného prostredia

- Znalosť anglického jazyka - nevyhnutná stredne pokročilá úroveň

- Počítačové zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - pokročilý

- Skúsenosti s vykonávaním interných auditov, informačných workshopov - výhodou

- Prax v implementácii pracovných postupov a procedúr vo výrobnom závode

- Platné osvedčenie Bezpečnostný technik a Technik PO - výhodou

- Dobrá komunikačná zručnosť, schopnosť riešiť problémy a analytické myslenie

Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Andraščíková