Máš drive a obchodného ducha? Hľadáme práve teba!

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
od 1283€ brutto v závislosti od praxe + bonusový s
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

* Staň sa Obchodno-technickým zástupcom pre významného výrobcu priemyselných technológií!

Okrem navštevovania klientov na Slovensku budeš tráviť čas aj v kancelárii vo Viedni, kde absolvuješ množstvo tréningov a školení, ako súčasť firemného vzdelávania!

Pridelený región:
Nitriansky kraj

Tvojou úlohou bude:
* komunikácia s existujúcimi klientmi a prezentácia nových produktov
* akvizícia nových klientov
* technické poradenstvo

Profil kandidáta

Máš obchodného ducha a vzťah k novým technológiám? Si iniciatívny, energický a máš charizmu? Máš silné analytické myslenie? Komunikuješ po anglicky a máš chuť cestovať?

Máme prácu práve pre TEBA!

Požadujeme:

* nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie ALEBO vysokoškolské I. stupňa ALEBO vysokoškolské II. stupňa ALEBO vysokoškolské III. stupňa

* Anglický jazyk- stredne pokročilý (B)= aktívna komunikácia v angličtine

* technický background

* skúsenosť s obchodnou prácou výhodou

* flexibilita a ochota cestovať (3 dni v teréne, 2 dni v office - Viedeň)

* dobré prezentačné a komunikačné schopnosti

Ponúkame

* stabilná práca pre medzinárodnú špičku v oblasti High-Tech

* doplňujúce tréningy a školenia (odborné, komunikačné)

* kariérny rast - možnosť povýšenia do 1 roka podľa šikovnosti

* atraktívny plat s nadštandardným bonusovým systémom

* flexibilná pracovná doba

* firemný automobil, notebook, telefón - aj na súkromné účely

Slovensko
Kontaktná osoba: Nikoleta Janíčková