Montážny pracovník pre jedného z najvýznamnejších výrobcov motorov- práca na 1 zmenu!

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3,97 na hodinu + systém odmeňovania
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

* práca s výkresovou dokumentáciou na zostavenie motora podľa požiadavky klienta,
*inštalovanie potrebných súčiastok podľa modelu motora,
* spolupráca s kolegom na posuvnom dopravníku po aplikovaní svojich úkonov,
* použitie rôzneho náradia na inštaláciu komponentov,
* práca vo vetrateľných priestoroch bez výrazných zmien teploty,
* využitie manuálnej zručnosti a manipulácia s hydraulickou pomôckou bez fyzickej záťaže,
* ak ste priradený na prácu v lakovni (miešanie roztokov podľa technologického postupu )

Profil kandidáta

Pracovná pozícia je vhodná pre kandidátov
* s praxou v automobilovom servise,
* ak sú auta tvoje jeho hobby, alebo máš prax v podobnom odvetví
* manuálna zručnosť zameraná na detaily a zodpovednosť,
* ochota vzdelávať sa ak nie si z odboru

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame

* práca na jednu zmenu
* príspevok na obedy
* príspevky do 3. dôchodkového piliera
* prémiový systém odmeňovania po skúšobnej dobe
* stabilnú a dlhodobú pracovnú pozíciu pre spoločnosťou so stabilitou na trhu

Slovensko
Kontaktná osoba: Daniela Martoníková