Skladník - vodič VZV zatiaľ na 1 zmenu. Doprava zabezpečená z 10 smerov!

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
837€ + bonusy
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Vašou úlohou by bolo:

- príjem materiálu a kontrola dielov podľa vytlačeného zoznamu
- vizuálna kontrola materiálu
- ručné zaskladnenie materiálu na jednotlivé regálové pozície
- sekvencovanie materiálu podľa objednávky a požiadavky klienta
- dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Práca v areáli novej automobilky v Nitre.

Profil kandidáta

- platný preukaz na VZV
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Ponúkame

- základná mzda 837€
- 5% bonus zo základnej mzdy
- stravné lístky v hodnote 3,60€ (3,38€ hradí zamestnávateľ a 0,22€ hradí zamestnanec)
- zatiaľ práca na 1 zmenu, neskôr práca na 2 zmeny
- doprava zdarma z o smerov:
** v rámci Nitry
** Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
** Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
** Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
** Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
** Levice - Vráble - Golianovo - Nitra
** Horné Saliby - Šaľa - Močenok - Nitra
** Nové Zámky - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
** Nové Zámky - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
** Galanta - Pata - Veľké Zálužie - Nitra

Slovensko
Kontaktná osoba: Michal Jančovič