Inžinier Kvality

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
od 1000 € + 13 a 14 plat
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Náplň práce :

  • zabezpečenie kvality produktu

  • vypracovávanie plánov pracovných inštrukcií, nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov, kontrolných postupov a metód

  • implementácia požiadaviek noriem VDA 6.3

  • riešenie problémov a nezhôd v kvalite, navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich spätná kontrola

  • realizácia školení a porád kvality vo výrobe

  • účasť pri nastavovaní kvalitatívnych parametrov pri nových projektoch

  • komunikácia so zákazníkom ohľadom ich požiadaviek, kvalitatívnych odchýlok

  • riešenie zákazníckych reklamácií s technickým oddelením (príprava 8D-Reportov, Ishikawa, 5-Why)

  • analýza možných chýb a ich dôsledkov (FMEA)

Profil kandidáta

Požiadavky:

  • Prax v oblasti kvality min. 1 rok

  • Aktivny vodičský preukaz B

  • Ochota zúčastňovať s služobných ciest v rámci EU

  • Technické zameranie

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadované vzdelanie :

  • stredoškolské

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame

Benefity

  • 13. a 14. plat

  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3 % hrubej mzdy po skúšobnej dobe

  • Príspevok na dopravu v závislosti od Km

  • Možnosť ubytovania zdarma

  • Školenia

  • Možnosť kariérneho rastu

Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Nemcová