Špecialista operatívneho nákupu

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Administratíva, Doprava, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 900€ (v závislosti od skúseností kandidáta)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Ovládaš Excel a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni? Hľadáš job, v ktorom budeš môcť rozvíjať svoje komunikačné a organizačné zručnosti? Staň sa súčasťou rastúceho tímu nášho klienta a na oddelení nákupu budeš:

* v úzkej komunikácii s dodávateľmi a výrobou
* zabezpečovať dostupnosť materiálu na základe výrobných plánov a optimalizovať jeho zásoby
* analyzovať požiadavky materiálov pre výrobu a činnosť dodávateľov
* objednávať pridelené výrobky a náhradné diely
* riadiť dopravcov, aby bol materiál dodaný včas

Profil kandidáta

Hľadáme proaktívneho, dynamického človeka s dobrými znalosťami Excelu.
SAP je výhodou, avšak ak ho nepoznáš, radi ťa zaučíme.

Ponúkame

Príspevok na dopravu.
Školenia.
Práca v zaujímavej rastúcej spoločnosti.

Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Hrašková