Inžinier kvality (zákaznícka) do úspešnej automotive spol. v ČR

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Královohradecký kraj, Zahraničie
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
min. 50 000 CZK (cca 1900€)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Vašou úlohou bude:
* Ako poverená osoba riešiť problémy a požiadavky kvality so zákazníkom;
* Dodržiavanie a implementácia nápravných opatrení definovaných auditmy zákazníka;
* Reporting a zaznamenávanie požiadaviek zákazníka (PDCA, SP LUP);
* Koordinácia skupiny s cieľom identifikovať príčiny a nastaviť preventívne opatrenia, sledovať ich dodržiavanie;
* Spracovanie 8D reportov;
* Participácia na denných NQAG (Non-Quality Analysis Group);
* Zlepšenie procesov kvality - študovať procesy, dokumentácia procesov kvality;
* Testovanie (laboratórne, metrológia) na základe požiadaviek zákazníka;
* Vykonávanie auditov, dodržiavanie aktualizovaných plánov auditov, navšetovať zákazníka;

Profil kandidáta

• Vysokoškolské vzdelanie I./II. stupeň - Technické zameranie.
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Znalosť nástrojov kvality (8D, PDCA, PPAP, VDA)
• Aspoň 2 roky skúseností na obdobnej pozícii
• Procesná a výrobná FMEA
• Tímový hráč v multikultúrnom prostredí

Ponúkame

* medzinárodná multi-kulti spoločnosť
* kariérny rast
* zabezpečené ubytovanie + príspevok na ubytovanie
* 13. plat
* sociálny program + ďalšie benefity

Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Andraščíková