Manažér Kvality

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2300€
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Náplň práce:

  • Vybudovanie firemnej kultúry v oblasti kvality v nadväznosti na firemnú stratégiu

  • Zavádzanie zmien v procese automotive

  • Starostlivosti o zákazníka a budovanie dobrého mena spoločnosti

  • Zníženie množstva chybných výrobkov a nákladov na nekvalitné výrobky

  • Zníženie počtu reklamácií zo strany zákazníka

  • Znižovanie internej miery nepodarkov (percento z predaja)

Profil kandidáta

Všeobecné požiadavky:

  • Základné manažérske schopnosti

  • Spoľahlivosť a výkonnosť

  • Schopnosť rýchlo reagovať na nové príležitosti

  • Proaktívny prístup k práci

  • Schopnosť motivovať tím

Špecifické požiadavky pre danú pozíciu

  • Prax min. 3 roky na pozícii vedúceho kvality

  • Znalosti
    noriem kvality a certifikátov (ISO TS 16949 a nová norma IATF 16949:2016)

  • Schopnosť čítať a porozumieť technickým výkresom a technickej dokumentácii na vytvorenie programov CMM (DEA a pod.) a cyklov na riadenie častí (metrologická analýza a plán kontroly)

  • Skúsenosti v praktickým riešení vzniknutých problémov

  • Znalosť automobilových nástrojov a prístupov: SPC, APQP, PPAP, 8D reports, MSA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – (C1)

Ponúkame

  • Vernostný program

  • Práca v mladom kolektíve

  • Stabilná pozícia v rozvíjavúcej sa medzinárodnej spoločnosti

  • Možnosť rozvíjať svoje vedomosti v oblasti kvality

Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Nemcová