Obchodný manažér pre oblasť poľnohospodárstva

Manpower Slovensko, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1400e + variabilná zložka
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Náplňou práce bude:
* akvizícia nových zákazníkov, rozbeh trhu
* technická analýza požiadaviek zákazníkov;
* návrh technického riešenia požiadavky a výber optimálneho riešenia;
* podieľanie sa na realizácii projektov;
* komunikácia so zákazníkmi, technickým tímom a dodávateľmi pri realizácii projektu;
* spracovanie technickej dokumentácie;

Profil kandidáta

* prax v oblasti obchodu aspoň 3 roky (poľnohospodárstva);
* znalosť AJ na komunikatívnej úrovni (školenia v zahraničí)
* analytické a technické myslenie pre analýzu a návrh riešenia;
* rozhodnosť a zvládanie vyjednávania aj riešenia konfliktov;
* zmysel pre samostatnú prácu a schopnosť prevziať zodpovednosť;
* rád prijíma výzvy;
* zvláda vysoké pracovné tempo.

Ponúkame

* zaujímavá práca v oblasti obchodu
* služobné vozidlo aj na súkromné účely
* perspektívnu prácu s jedinečnými a modernými technológiami;
* spoluprácu so svetovými lídrami vo vývoji a výrobe vodárenských technológií;
* možnosť odborného rozvoja v oblasti vodných technológií;
* etické a motivujúce pracovné podmienky;
* otvorenú komunikáciu a spoluprácu pri riešení úloh a problémov;
* pružnú pracovnú dobu.

Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Andraščíková