Nastavovač Vstrekolisov

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 800 € (v závislosti od skúseností)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

* Výmena vstrekovacích, zváracích a testovacích foriem

* Spracovávanie informácií o každodenne vyrobených dieloch

* Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných postupov a procesov

* Zabezpečiť dodávanie zhodných dielov požadovanom čase za minimálne ceny

* Regulovanie parametrov na zariadeniach v súlade s technologickými postupmi

* Riešenie vzniknutých problémov v priebehu výroby

* Vykonávanie kontroly výroby v súlade s návodmi kontroly

* Kontrola balenia výrobkov

* Údržba a odstraňovanie závad na lisovacích strojoch

* Podieľanie sa na zavádzaní nástrojov štíhlej výroby (Kaizen, Smed, 5S..)

* Zastupovanie Prípravárov, Nastavovačov v prípade neprítomnosti a zabezpečovanie kontroly v neprítomnosti Kvalitára a Vedúceho smeny

Profil kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

* Stredoškolské s maturitou

* Technické / Strojárske zameranie

* Ochota pracovať na zmeny

* Pozícia vhodná aj pre absolventov

Ponúkame

* Príspevok zamestnávateľa na DDP (3. pilier)

* Narodeninový bonus

* Preplácané nadčasy

* Príplatky – Nočný 0,88€, Soboty 150%, Nedele 200%, Sviatky podla zákona

* Stabilná pozícia v nadnárodnej spoločnosti

Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Nemcová