Technik kvality

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 800 € (v závislosti od skúseností)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

  • Plánovanie, koordinovanie a usmerňovanie kvality a zabezpečenie kvality výroby v zhode so stanovenými štandardmi pomocou stanovených procesov a činností

  • Priamy kontakt so zákazníkom

  • Príprava dokumentov pre zákazníka a zavádzanie požiadaviek do procesu

  • Denná komunikácia v cudzom jazyku slovom aj písmom

Profil kandidáta

Požiadavky:

  • Technické vzdelanie zamerané na kvalitu

  • Skúsenosti na úseku kvality v automobilovom priemysle

  • Vodičský preukaz

  • Ovládanie Excelu - expert - vyhodnocovanie podkladov /graf, štatistiky a pod /

  • SAP - základy

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame

  • Pravidelné školenia

  • Perspektívne zamestnanie v Automotive spoločnosti

  • Príspevok do DDS vo výške 2% hrubej mzdy

  • Dochádzkový bonus - odmeny 1 x ročne

  • Narodeninový deň

  • Možnosť pohyblivej prac. doby

Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Nemcová