Hľadá sa back office špecialista s technickým zázemím do Trnavy!

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Administratíva, Elektrotechnika a energetika, Iné, Obchod, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
od 1500€ + v závislosti od skúseností
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

* vytváranie cenových ponúk
* poskytovanie zákazníckej podpory pre klientov na poli technickom
* realizácia projektu v kooperáci so sales engineers
* podpora pri systematickej analýze trhu

Profil kandidáta

* aktívna znalosť NJ je preferovaná
*SŠ/ VŠ vzdelanie - automatizácia, mechanika, elektrotechnika
* technické zmýšľanie
* schopnosť preklopiť požiadavky zákazníka do techncikého jazyka / cenovej ponuky
* komunkatívnosť

Ponúkame

* sociálny fond
* pravidelné školenia v zahraničí
* možnosť dozvedieť sa najnovšie postupy v segmente ako prvý
* pevná pracovná doba od 7:30 - 16-30
* možnosť stať sa súčasťou medzinárodného tímu

Slovensko
Kontaktná osoba: Diana Kubrická