Technical Teamleader v americkej IT spoločnosti

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
od 1400€ brutto (podľa skúseností)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

* poskytovanie riešení podľa požiadaviek klienta (projekty)

* aktívne riadenie tímu a zabezpečenie kvality výsledkov

* motivácia a rozvoj ľudí v špecializovanom tíme (dodržiavať kvalitu výkonu a spokojnosť zamestnancov)

* operatívne riadenie v prípade kritických situácií

* v prípade potreby "on call duty" (pracovná pohotovosť)

* poskytovanie vstupov do finančných plánov s cieľom splniť rozpočet

Profil kandidáta

ŠPECIFICKÉ požiadavky:

* vzdelanie v IT/ekonomickej/business admin oblasti (SŠ/VŠ)

* znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (aspoň B2)

* znalosť anglického jazyka (korporátny jazyk)

SKÚSENOSTI (aspoň 2 roky):

* skúsenosť s Windows a Linux OS (Lotus Notes/Domino technológia)

* znalosť ITIL (certifikát výhodou)

* s vedením tímu alebo projektov VÝHODOU

SCHOPNOSTI:

* silné komunikačné a manažérske schopnosti (finančné a obchodné)

* empatia

* cit pre spoluprácu a schopnosť reagovať na potreby klienta

* schopnosť viesť tím do 10 špecalistov, rozdeľovať úlohy, poskytovať feedback

* schopnosť viesť administratívu tímu

* identifikácia a pohotové riešenie problému

Ponúkame

* práca v inovatívnej medzinárodnej IT spoločnosti
* možnosť kariérneho rastu
* príspevky na stravu
* príspevky na cestovanie (po 6 mesiacoch)
* referral bonusy
* možnosť príspevku na DDS
* príplatky v rámci "on call duty"
* 5 dní dovolenky navyše
* mobilný telefón aj na súkromné účely
* možnosť HomeOffice (po dohode s nadriadeným)
* možnosť rôznych kurzov a vzdelávania (jazyková, technologické, projektové,...)

Slovensko
Kontaktná osoba: Martina Mladšíková