Hľadáme Inžiniera zákazníckej kvality!

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
od 2000 € + variabilná zložka
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

  • Viesť PFMEA team počas projektovej / predsériovej fázy

  • Definovať požiadavky na kvalitu projektu, vypracovať plán meraní, navrhnúť metódy a zariadenia na meranie

  • Vytvoriť projektovú dokumentáciu

  • Riadiť vyhodnocovanie dielov zo skúšok nástrojov

  • Riadiť vývoj kontrolného plánu z predsériovej výroby do sériovej výroby

  • Vytvárať a predkladať PPAP zákazníkovi

  • Riadiť MSA v projektovej fáze

  • Zaškoliť a odovzdať projektovú dokumentáciu závodu

  • Pripravovať vzorky a dokumentáciu pre schválenie zákazníkom, ako aj riadenie odstraňovania nedostatkov

  • Analyzovať výsledky výkonnosti interných procesov, reportovať tieto výsledky.

  • Problem solving / zisťovanie príčiny za pomoci štandardných metód pri zaisťovaní kvality

  • Reportovať kvalitatívne výsledky z procesu

  • Príprava podkladov k auditom

  • Plánovať a zabezpečovať školenia podla požiadaviek zákazníka

Profil kandidáta

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosť min. 3 roky na pozícii Inžiniera kvality v automotive

  • Vedomosti ohľadom 5D, 8D, PFMEA, 5Why, Ishikawa, Control Plan, Flowchart, SPC, audit VDA6, PPAP, APQP

  • Veľmi dobré organizačné vlastnosti a nebáť sa stresových situácií

  • Byť schopný riešiť vzniknuté problémy s chladnou hlavou

  • Silné prezentačné a komunikačné schopnosti

  • Proaktívny prístup

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou

  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Strojárske, Technológie

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - pokročilý

  • Microsoft Word - pokročilý

  • Microsoft Outlook - pokročilý

  • Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Ponúkame

  • Stabilná pozícia v úspešnej zahraničnej spoločnosti

  • Motivujúca mesačná variabilná zložka

  • Práca v mladom a stabilnom kolektíve

  • Príspevky zo sociálneho fondu

  • Firemné akcie

  • Možnosť kariérneho rastu

Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Nemcová