Vedúci servisného oddelenia /požiarna ochrana/

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Administratíva, Manažment, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1600 € ako fixná zložka mzdy + variabilná zložka m
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Potom neváhajte a dajte nám o sebe vedieť! Pre nášho klienta- úspešnú, prosperujúcu spoločnosť hľadáme človeka, ktorý bude mať na starosti:
* Tím servisných technikov, ich koordináciu
* Aftersales support pre zákazníkov
* Komunikácia so zákazníkmi, sub-dodávateľmi a medzi oddeleniami
* Plánovanie servisu, opráv spolu s klientmi
* Plniť požiadavky zákazníkov vzhľadom na zmluvné dohod

Profil kandidáta

* Skúsenosti na obdobnej pozícii
* Technická a ekonomická zdatnosť
* Znalosť slovenskej legislatívy- PO výhodou
* Skúsenosť s vedením tímu podmienkou
* Flexibilita, vysoká odolnosť voči stresu
* Komunikatívnosť, drive a schopnosť zvládať situácie pod tlakom

Ponúkame

* Služobné auto aj na súkromné účely
* Variabilná zložka mzdy
* Výkonnostné odmeny (do výšky až 4 platov)
* Vzdelávacie možnosti
* Práca pre lídra na trhu

Slovensko
Kontaktná osoba: Nikoleta Janíčková