Elektronik

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Malacky
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Ponúkaný plat
1300 € / brutto
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Ak hľadáte stabilnú prácu v zabehnutej spoločnosti v Malackách - pošlite nám svoj životopis!

Vašou náplňou práce bude:
� spúšťa stroje do prevádzky,vykonáva opravy a práce preventívnej údržby
� diagnostikuje závady a poruchy, opravuje stroje a následne ich spúšťa do prevádzky
� pripravuje požiadavky na materiál a prostriedky pre údržbárske výkony
� spolupracuje pri vypracovávaní plánov opráv, harmonogramov a rozpisiek potrebných materiálov
� správne vypisuje predpísanú dokumentáciu
� vykonáva opravy a práce na elektrickej sústave do 1000V trieda objektu A
� navrhuje spôsob opravy SaZ (stroje a zariadenia)

Profil kandidáta

- §22
- Skúsenosti s robotikou

Ponúkame

*zaujímavé finančné ohodnotenie
*motivačné bonusy
*práca pre stabilnú a úspešnú spoločnosť
*13. a 14. plat
*možnosť ubytovania

Slovensko
Kontaktná osoba: Mária Ivanovičová