Methods Engineer - hľadá sa "Procesák" pre automotive

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
od 1200 v závislosti od skúseností + bonusy
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

  • Prispievať k optimalizácii procesu zavedenia troch základných princípov vo výrobnom systéme spoločnosti – just in time, vlastnej kvality a kaizenu.

  • Aplikovať nástroje, koncepty a štandardy kvality a 5s.

  • Vytvárať a koordinovať manažérske systémy v oblasti kvality, životného prostredia, BOZP a ostatných externých a interných noriem.

  • Zúčastňovať sa APU a QRQC meetingov, zodpovedať za aktuálnosť dokumentácie týkajúcej sa APU.

  • Vykonávať interné audity a audit PFMEA, navrhovať zmeny v prípade odchýlok, znižovať prestoje o výrobe a prijímať opatrenia na zlepšenie.

  • Aktívne sa podieľať na implementácii plánu -30 v rámci APU.

  • Podporovať zavádzanie nových výrobkoch do výroby, resp. ich modifikácií.

  • Zodpovedať za správnosť a aktuálnosť pracovných inštrukcií na linke a zlepšovať tak systém riadenia o výrobe.

  • Podieľať sa na zlepšovaní štandardov počas fázy návrhu nových zariadení a vykonávať modifikácie v procese tak aby sa dosiahlo zlepšenie kvality a produktivity linky.

  • Podieľa sa na VPS workshopoch s cieľom zlepšiť efektívnosť výroby ( PSG, Hoshin, TPM,SMED,..).

  • Analyzovať, vyhodnocovať a pripravovať reporty s predpokladom podania návrhov na zlepšenie ( napr. Muda hunting).

  • Maximalizovať bezpečnosť zaisťovaním dodržiavania štandardov a reagovať na akýkoľvek možný risk.

  • Podieľať sa na zainteresovanosti zamestnancov- reaguje na otázky a návrhy svojho teamu a odpovedá na všetky požiadavky požadovaným spôsobom.

Profil kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – mierne pokročilý B1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Znalosť funkcie strojov a zariadení, výrobkov
Znalosť kontrolných a metrologickým nástrojov
Znalosť hlavných kvalitárskych nástrojov ( plán nápravných oparení)
Bezpečnosť produktov, školenie o produkte, zvyšovanie štandardu –základy
Minimálne 1 ročná prax v danom obore
Vysokoškolské vzdelanie
Znalosť anglického jazyka
PC zručnosti: MS Windows, SAP výhodou

Ponúkame

  • kariérny rast v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

  • odborné školenia

  • pružný pracovný čas

  • polročný bonus

  • vernostný bonus

  • kompenzácia nákladov na dopravu podľa miesta bydliska

  • multisport karta

Slovensko
Kontaktná osoba: Barbora Banduričová