Poď pracovať ako Service Desk Agent do Nitry!

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Administratíva, Manažment, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 1000 eur v závislosti od skúseností kandidáta
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Čo môžeš od tejto pozície čakať?
* počas svojej zmeny budeš poskytovať support L1 support koncovým užívateľom
* asistovať používateľom prostredníctvom telefonickej či online konverzácie
* identifikovať software a hardware problémy a poskytovať inštrukcie volajúcim
* zaznamenávať požiadavky a priebeh ich riešenia do internej databázy
* spolupracovať a komunikovať s IT tímami pri riešení požiadaviek

Profil kandidáta

Čim nás zaujmeš?
* komunikatívnosťou- v slovenskom aj anglickom
jazyku
* zručnosťou vo Windows XP, Microsoft Oficce a
Internet Explorer
* schopnosťou učiť sa a flexibilitou
* chuťou robiť svoju prácu na 100 percent
* ochotou pracovať na zmeny
* ovládanie ďalšieho jazyka je tiež výhodou

Ponúkame

* práca v medzinárodnej spoločnosti
* vzdelávacie príležitosti a možnosť profesionálne rásť
* sick days
* notebook a mobilný telefón aj pre súkromné účely!
* príjemný kolektív
* zaujímavý sociálny program

Slovensko
Kontaktná osoba: Nikola Zemánková