Vývojový inžinier v modernom R&D centre pre automotive

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
min 1600 eur/brutto + variabilné zložky mzdy
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Čo od teba požadujeme

· Kontrolu a zodpovednosť za splnenie technických požiadaviek na produkt.

· Kontrola, monitorovanie a zodpovednosť za proces vývoja.

· Kontrolu všetkých funkcií súvisiacich s procesom výroby (napr. dizajn, testing) a kontrolu patentov príslušného produktu.

· Komunikáciu s dodávateľmi, zákazníkmi a s projektovým manažérom.

· Technickú analýzu rizík a chýb a prípadné odstránenie chybovosti s cieľom optimalizovať.

· Manažment zmien, návrh a implementáciu technických zmien.

· Zodpovednosť za proces GECOS.

· Zodpovednosť za projektový reporting a príslušnú dokumentáciu.

Profil kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického smeru, výhodou vyššie vzdelanie v mechanickom strojárstve

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ponúkame

Čo ti ponúkame

· Stabilná pracovná pozícia v renomovanej medzinárodnej spoločnosti.

· Kontakt s najmodernejšími technológiami vo svete automobilového priemyslu.

· Možnosť riadiť a koordinovať tím, ovplyvňovať procesy a mať možnosť rozhodovať o technických zmenách.

· Priateľská a podporujúca firemná kultúra s úvodným adaptačným procesom pre zamestnancov.

· Pravidelné a intenzívne školenie od kvalifikovaných expertov z Nemecka.

· Možnosti kariérneho rastu a možnosť seba-realizácie.

· Flexibilný pracovný čas.

· Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov.

Sociálny program a iné nefinančné benefity.

Slovensko
Kontaktná osoba: Barbora Banduričová