Chcete byť pracovníkom pri výrobe filtrov v modernom závode? Máme pre Vás zaujímavú ponuku!

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Kežmarok
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 3,56 €/hod. brutto do 4,50 €/hod. bruto podľa z
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Vašou náplňou bude obsluha rôznych mechanizmov, ktoré sa podieľajú na výrobe filtrov.
Budete zodpovední za kompletizáciu filtrov, kontrolu hotových filtrov, balenie hotových filtrov. Súčasťou Vaše náplne môžu byť aj ďalšie činnosti vyplývajúce z pracovného zaradenia.

Profil kandidáta

Stredoškolské vzdelania s výučným listom alebo maturitou. Od zamestnanca požadujeme lojálnosť, manuálnu zručnosť a schopnosť pracovať na zmeny.

Ponúkame

Po skúšobnej dobe príspevok na dopravu za prácou vo výške od 15 do 30 €
Po skúšobnej dobe odmeny vo výške od 100 do 300 €
Po odpracovaní 1 roku možnosť získania ďalších bonusov
Stravné lístky v hodnote 3,83 €
Príplatky za prácu nadčas, za nočnú prácu a prácu počas sviatkov v zmysle platnej legislatívy
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Stabilná práca v silnej nadnárodnej belgickej spoločnosti
Možnosť získania zmluvy na dobu neurčitú

Slovensko
Kontaktná osoba: Jaroslav Bukovina