Manažér finančného oddelenia

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 2500 (v závislosti od skúseností)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Ste skúsený účtovník a zároveň ste viedli tím zamestnancov? Láka Vás pracovné prostredie, v ktorom môžete mať "voľnú ruku" pri robení rôznych rozhodnutí?

Vašou náplňou práce bude najmä:
* vedenie finančného oddelenia pozostávajúce z tovarového účtovníctva, financií, daní, finančného účtovníctva
* zostavovanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky, výročnej správy
* zostavovanie mesačného priznania DPH, priznania DPPO
* sledovanie a implementácia legislatívnych zmien
* vedenie a motivácia tímu ľudí
* zefektívňovanie pracovných procesov

Profil kandidáta

* výborné manažérske zručnosti, skúsenosť s vedením ľudí PODMIENKOU (min. 3 roky)
* výborné znalosti daňovej a účtovnej legislatívy
* VŠ vzdelanie, ideálne ekonomický smer
* proaktívny prístup k práci, orientácia na výsledky
* schopnosť rýchlej adaptácie
* skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti výhodou
* bez požiadavky na znalosť cudzieho jazyku

Ponúkame

* možnosť home-office 2x do týždňa
* mobilný telefón, notebook, neskôr i služobné auto
* zamestnanecká zľava na nákup potravín
* rodinná atmosféra slovenskej spoločnosti
* možnosť sebarealizácie

Slovensko
Kontaktná osoba: Henrieta Šimková