Údržbár vstrekovacích foriem - nástrojár

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1400-1600 EUR mesačne brutto
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

- kontrola a preventívna údržba foriem pre dosiahnutie zhody vo výrobe
- komplexná starostlivosť o vstrekovacie formy
- kontrola a nastavovanie technologických parametrov vstrekovacích foriem
- výmena a kontrola vstrekovacích foriem
- údržba vstrekovacích foriem a evidencia údajov
- účasť na testovaní

Profil kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Počet rokov praxe

Nástrojár, údržbár
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- predošlé skúsenosti so vstrekolismi a ich formami
- požadujeme aspoň 2 roky prax v danej oblasti
- platné oprávnenia (preukaz žeriavnika, viazač bremien)
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Ponúkame

Základná mesačná mzda od 1.400 EUR brutto + bonusy (konečná základná mzda však závisí od celkových skúseností kandidáta) a po skúšobnej dobe môže byť navýšená.

- práca na plný úväzok
- pracovná zmluva sa uzatvára priamo so spoločnosťou
- nástup do pracovného pomeru dohodou
- práca na 2 zmeny

Slovensko
Kontaktná osoba: Agáta Siebertová