Plánovač výroby a materiálu

Manpower Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 1 500 Eur/ v hrubom mesačne, výsledná mzda závi
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

- Plánovanie objednávok pre nové a existujúce inštalácie

- Neustála optimalizácia a aktualizácia kompletného výrobného harmonogramu

- Optimalizácia plánovania ohľadne efektivity výrobného procesu, zabezpečenie

rovnomerného a plynulého zaťaženia, upozorňovanie na termíny, problémy a

kritické situácie

- Diposnovanie (plánovanie) skladového materiálu interných a externých

dodavateľov

- Každodenný manažment objednávok (plánovanie materiálu) a manažment

dodávok, pochopenie a riadenie rizík s cieľom minimalizovať vplyv na výrobný

plán, prijať nápravné opatrenia súvisiace s nedostatkom materiálu ktorý ma vplyv

na výrobu

- Sledovanie skladových zásob na základe dohodnutých stanovených cieľov.

Minimalizovanie zastaralých skladových zásob a zabezpečenie minimálneho stavu

zásob pre budúce zákazky (KPI). Podpora kontroly skladových zásob a presností

inventúry

- Vytváranie pravidelných štatistických reportov a analýz

- Dodržiavanie pracovnej disciplíny, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov

- Zodpovednost za kvalitu vykonanej práce

- Vykonanie úloh na základe požiadavky nadriadeného

Profil kandidáta

- vysokoškolsé vzdelanie - technické zameranie

- schopnosť čítať technické/projektové výkresy

- precíznosť

- zodpovednosť

- angličtina na komunikatívnej úrovni

Ponúkame

- benefity budú upresnené na osobnom pohovore

Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Pálová