Finančný konzultant / Manažér

Marek Frišnič

Miesto práce
Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Poisťovníctvo
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
400 - 2 500 EUR / Mesiac
Fixný plat 400 - 2500 € podľa skúseností + významná variabilná zložka
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
20.4.2020
Náplň práce
1. profesionálne finančné poradenstvo, plánovanie, evidencia, kontrola a vyhodnocovanie aktivít
2. aktívne oslovovanie zverených a nových klientov
3. poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
4. dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
5. administratívna práca v kancelárií
6. účasť na poradách a školeniach (zabezpečené spoločnosťou)
Požiadavky na zamestnanca
1. komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
2. cieľavedomosť
3. precíznosť (presnosť)
4. vytrvalosť
5. trpezlivosť
6. prax na predajnej pozícii výhodou
7. manažérske skúsenosti sú vítané
Zamestnanecké výhody, benefity
1. atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku (fixný plat + variabilná zložka)
2. aktívna podpora pri budovaní vlastnej kariéry
3. zázemie úspešnej a silnej nadnárodnej spoločnosti
4. moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
5. pomoc pri tvorbe vlastnej databázy klientov
6. po splnení produkčných podmienok, možnosť prideliť už existujúcich klientov
7. príspevok na výpočtovú techniku
8. pracovný kolektív profesionálov
9. flexibilný pracovný čas
10. pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
Stručná charakteristika spoločnosti :
Manažér kandidát obchodnej skupiny, odbor internej siete
Vaľkovská, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Mgr. Marek Frišnič