Obchodný zástupca

Marek Konrád - CONDRO

Miesto práce
Prešovský kraj
Adresa
Vranov nad Topľou
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Prvé 3 mesiace je zárobková tolerancia do 1400€
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
15.1.2021
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
Dobrý deň, do svojho tímu hľadám obchodných zástupcov pre Energie2
(Slovenský dodávateľ elektriny a plynu).
Náplňou vašej práce bude vyhľadávanie nových zákazníkov, staranie sa o súčasných zákazníkov, zapisovanie odberných miest.
Prax je vítaná, no nie nutná.
Požiadavky na zamestnanca
Chuť pracovať, vzdelávať sa dosahovať výsledky na povýšenie.
Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, firmou nastavený kariérny rast, po zaškolení možnosť firemného automobilu aj na súkromné účely.
V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.:
condro.e2@gmail.com
Ďapalovce 76, Ďapalovce, Slovensko
Kontaktná osoba: Marek
Tel.: +421948209462