operátor/ka v call centre

Martin Valach

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Martinčeková 17
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
500 - 1 100 EUR / Mesiac
fixná čiastka plus provízie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2018
Termín nástupu
1.8.2018
Náplň práce
Komunikácia zo zákazníkmi, tvorba reklamných kampaní, reportovanie.
Požiadavky na zamestnanca
Komunikatívnosť, pozitívny prístup, chuť osobnostne sa vzdelávať, bezúhonosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Motivačné ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie, bonusy, zaškolenie na náklady spoločnosti
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti kultúry, športu a gastronómie. Vytvárame reklamné kampane, marketingové projekty a prieskumy trhu. Našou hlavnou činnosťou je zapĺňanie voľnej kapacity pre našich partnerov ako sú Bratislavské hudobné divadlo Theatro Wustenrot, Mestské divadlo v Žiline, Divadlo Malá scéna STU, Aquaparky na Slovensku av Maďarsku.
Martinčeková 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Martin Valach
Tel.: 0948 602 418