Servisný technik potravinárskych technológií

MB-Solutions International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Česká republika
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 100 - 2 000 EUR / Mesiac
12x fixný mesačný plat
13.plat formou bonusu
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2017
Termín nástupu
1.12.2017
Náplň práce
Pre nášho partnera hľadáme kandidátov na pozíciu Servisný technik potravinárskych zariadení.
Náš partner je globálna spoločnosť, ktorá vyrába, dodáva, inštaluje a poskytuje záručný a pozáručný servis pre zariadenia potravinárskych technológií
Pracovná náplň:
- Opravy a odstraňovanie závad na mechanických a elektrických zariadeniach inštalovaných u klientov
- Preventívny servis a inšpekcie zariadení
- Školenia a podpora klientov
- Špecifikácie náhradných dielov podľa dokumentácie pre opravy a preventívny servis
- Pohotovosť 20 dní v roku, platená navyše mesačnej mzdy
- Pôsobnosť prednostne Bratislavský a Nitriansky kraj, tiež však ČR
Požiadavky na zamestnanca
Požadované sú:
- Vysoká miera zodpovednosti a spoľahlivosť
- Ochota učiť sa
- Flexibilita
- Samostatnosť ale aj schopnosť pracovať v tíme
- Praktické zručnosti s prácou s mechanickými, elektrickými a hydraulickými systémami
- Praktická komunikácia v anglickom jazyku
- Znalosti z oblasti riadiacich systémov Simatic sú výhodou
- Znalosti z oblasti výroby potravín sú taktiež výhodou
Vzdelanie:
- Technické, minimálne výučný list v elektrotechnickom alebo strojárenskom odbore alebo vyššie vzdelanie s obdobným zameraním
- Vodičský preukaz skupiny B
- Skúšky podľa Vyhlášky 508/2009 výhodou
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponuka práce obsahuje:
- Nástupný plat 1100 až 2000 EUR podľa praxe a preukázaných zručností
- Stabilitu medzinárodnej firmy s podporou rastu a vzdelávacími programami
- Množstvo bonusov a benefitov, finančných aj nefinančných
- Služobné auto, notebook a telefon
- Možnosť nástupu ihneď
- Zaujímavú nevšednú prácu v medzinárodnom tíme
Informácie pre uchádzača
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie po dobu jedného roka od ich zaslania.
V prípade, že neobdržíte odpoveď na Vašu ponuku do 30 dní náš partner dal vo výberovom konaní prednosť inému kandidátovi. Praktické výberové konanie pre vybraných kandidátov bude prebiehať priamo u nášho partnera, ktorý ponúka zamestnanie.
Vaše ponuky zasielajte e-mailom na hr.mbsi@outlook.sk
Bajkalská 12985/9, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Marek Severský