"Asistent Colného deklaranta"

MDT-Zolltrans, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Adresa
Košická 26, budova ZVL
Pracovná oblasť
Administratíva, Špedícia
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
360 - 400 EUR / Mesiac
• MZDA: 360,-EUR + 1 víkend MZDA: 360,-EUR /4-6 hodín denne / + 1 víkend v mesiaci /25-50% príplatok podľa Zákonníka práce/
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
• mesačné spracovanie štatistických hlásení INTRASTAT v rámci EÚ v termíne
• denná komunikácia so zákazníkmi cez email,viber,skype v SK, UA alebo RU jazyku
(prevažne písomná forma), nutná znalosť jazyka na základnej komunikatívnej úrovni
• vedenie hotovostnej pokladne a vystavovanie hotovostných dokladov
• evidencia našich vystavených dokladov, spracovanie žiadosti
• registrácia nových zákazníkov a dopravných spoločnosti do colného systému
• evidencia potencionálnych nových zákazníkov v našej klientskej tabuľke
• aktualizovanie pracovných postupov colného deklaranta
• správnosť údajov na mandátnej zmluve, plnej moci a jej následné podpísanie oboma stranami
• kontrola zaslania colných dlhov a ich následna úhrada príjemcom po termíne splatnosti
• spracovanie colných konaní pre export v spolupráci s colnou správou
Požiadavky na zamestnanca
• schopnosť samostatne pracovať a komunikovať
• dôslednosť, zmysel pre detail a zodpovednosť
• poriadkumilovný a spoľahlivý
• vodičský preukaz skupiny B
• pokročilé znalosti ukrajinského alebo ruského jazyka komunikácia s vodičmi a zákazníkmi
• OCHOTA UČIŤ SA aj samostatne :)
• vysoké pracovné nasadenie a čestnosť berieme ako samozrejmosť!
Zamestnanecké výhody, benefity
• Neponúkame ti žiadne benefity či výhody ponúkame ti stabilnú prácu, kde sa do 2rokov môžeš stať
špičkovým colným deklarantom
Informácie pre uchádzača
• Chcete s nami pracovať?
• Stotožňujete sa s víziou našej firmy?
• Zaujímajú Vás naše služby?
• Myslíte si, že viete prispieť k rozvoju našej firmy ?
• Ste ambiciózny a hľadáte príležitosť?
Tak neváhaj a napíš nám TU director@mdtzolltrans.sk
Prosíme zasielať motivačný list + životopis!
Stručná charakteristika spoločnosti :
MDT Zolltrans s.r.o.
Colno deklaračné služby | Dovoz a Vývoz tovaru
Sme prešovská firma zaoberajúca sa komplexnými colno-deklaračnými službami, súvisiacimi s dovozom a vývozom tovaru mimo krajín Európskej únie.
Našim klientom pomáhame včas vybaviť všetky potrebné doklady pre export a import. Našou veľkou prednosťou je bezchybnosť v spracovaní dokladov, ktoré spracovávame v predstihu, aby sme tak predišli akýmkoľvek problémom či čakacím dobám na Colnom úrade v Prešove.
Colný deklarant našej firmy Vám vystaví a následne spravuje colné doklady, overí pravosť vyhlásených zásielok a tiež má na starosti styk so štátnou správou. Jeho povinnosťou je tiež dodržiavať colné predpisy, preclievanie tovaru, zabezpečuje potrebné doklady a dokumentáciu, spracováva colnú deklaráciu a spolupracuje s colným úradom.
Naším účelom je byť spoľahlivou, zákaznícky orientovanou spoločnosťou v colnej oblasti, ktorá pomáha svojim klientom včas vybaviť potrebné doklady pre export a import. Keďže pôsobíme na východnom Slovensku, medzi našimi klientmi sú aj klienti zo zahraničia, z krajín UA, BY, RU, ale aj ostatných krajín EÚ. Komunikujeme preto aj v ukrajinskom a ruskom jazyku.
Košická, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Fábryová Monika
Tel.: 0907992450